You are not logged in.

Search results

Search results 1-4 of 4.

Thursday, February 2nd 2017, 6:40pm

Author: jirkav23

Vítej v české sekci tohoto Xtrend fora

Potom už je snad problém v driverech a kernelu enigmy,ale je zajímavé že se tak začaly chovat všechny enigmy.Používám open xta kde to funguje tam ale nastal problém že ukončili činnost a odpojili i server z pluginama.Je to škoda protože tam jinak chodí vše bez problémů a i obraz je super.

Wednesday, February 1st 2017, 7:32pm

Tento problém mají i jiní uživatelé těchto přijímačů není to problém jen můj .Tyto informace mám z jiného fora kde to řeší a nikdo neví co s tím.Zkoušel jsem i open pli4 kde je gsteamer na kterém by archívy měly chodit a přesto nejdou.Archívy beru odtud https://github.com/mx3L/archivczsk/releases

Wednesday, February 1st 2017, 4:43pm

Ahoj,na et7000 a 7500 nejde spustit na žádné images archívy czsk.Vyzkoušel jsem open pli,open atv, open vix i poslední open xta.Při spuštění jakého koli stremu se pořád jen točí spiner a nejde to ničím zhodit pomůže jen tvrdý restart přijímače.Mám zjištěno že na jiných boxech archívy fungují tak nevím kde by mohl být problém.Na open atv a open xta se to dalo spustit ještě na verzích z července 2016.Dík za odpověď.